Bohemia - akce a ceny

Naleznete v aktuálních platných letácích

Zobrazit všechny

Výhodné nabídky a ceny pro Vás!

Zde na webu Promotheus víme o všech nabídkách a slevách na Bohemia a Vám tak neunikne žádná příležitost koupit si Bohemia za zvýhodněné ceny. Stačí se podívat na pestrou letákovou nabídku. Jistě tak objevíte skvělé ceny pro Bohemia a při svých nákupech tak ušetříte nezanedbatelnou sumu peněz.

Jaké slevy na Bohemia nabízí Váš oblíbený prodejce?

Je to velice jednoduché. Stačí kliknout na některý z akčních letáků a hned zjistíte, za jakou cenu Vámi hledaný produkt nabízí některý z oblíbených prodejců TESCO, PENNY, Globus, MAKRO, BILLA, Hruška, Bala, Můj obchod, CBA Premium, Adam velkoobchod Šternberk. Pro snažší vyhledávání v celé řadě nabídek a akcí si můžete z letáků pomocí filtru vybrat jen ty, které patří konkrétní značce. Podívejte se, jak širokou paletu dalších produktů pro Vás na webu Promotheus máme.

S webovými stránkami Promotheus je to rychlé a pohodlné! Máme všechny letáky a katalogy od nejoblíbenějších prodejců na území Česka. Není tedy nic snažšího, než si porovnat jejich cenové nabídky a zjistit, kde ušetříte nejvyšší částku.

Vše na jednom místě!

Prohlédněte si aktuální letáky a akce, abyste měli přehled, jak výhodně můžete nakoupit tyto oblíbené produkty: bezlepkový chléb, BIOPRON Kids+, Bystročické zelí, Babysanft, Bioclean. U nás na webu Promotheus je totiž vše přehledně a pohodlně na jednom místě. Stačí jen kliknout a budete si moci vybírat z celé řady neodolatelných nabídek a slev.