Lidl

Letáky Lidl

Platné akční letáky

Nejvyhledávanější letáky a akční nabídky obchodu Lidl napříč světem internetu

Žádný leták a žádná sleva na území Česka nám neunikne. Na našich webových stránkách Promotheus.cz si je můžete pomocí pár kliknutí pohodlně prolistovat.

Nezmeškejte nejaktuálnější nabídky v obchodě Lidl

Celá řada lidí chce při nákupu v obchodě Lidl ušetřit nějakou tu korunu. Zde na našem webu máme nejlepší letáky a katalogy, které Vám pomohou s nákupem Vašich oblíbených produktů za akční ceny a podstatně tak ulevit Vaší peněžence!

Chovejte se jako chytrý zákazník!

Jestliže se svými investicemi zacházíte opravdu zodpovědně, pak jistě nebudete litovat trochy svého času. Před nákupem si stačí udělat malý průzkum pomocí akčního letáku obchodu Lidl a rázem může být suma Vašich uspořených peněz mnohem vyšší.

Na této stránce najdete 3 akčních letáků obchodu Lidl s platností až do 2. 4. 2023. V těchto letácích najdete slevy a akční nabídky zejména na produkty z kategorie Hypermarkety a supermarkety, a to konkrétně: parkside, alkohol, nůžky, deluxe, sýr, pilos, pila, pečivo, pikok, teleskopické nůžky, které si můžete zakoupit v 310 pobočkách ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a mnoha dalších. Jestliže Vás však více zajímají pestré nabídky, akční slevy a prodejní akce jiných obchodníků, pak si prohlédněte letáky jednoho z dalších 298 prodejců, jejichž letáky nechybí na webových stránkách Promotheus.cz. Případně je Vám k dispozici také archiv obchodu Lidl, kde najdete 161 letáků, kterým platnost již skončila.

Archivní letáky