O webu

 

Promotheus je obsahový web, který návštěvníkům přináší aktuální letáky a slevy předních prodejců. Naším hlavním cílem je usnadnit Vám procházení akčních nabídek, které všechny pohodlně najdete na jednom místě. Promotheus přináší pravidelně a včas široký výběr stovek aktuálních letáků od nejvýznamnějších prodejců v zemi, od velkých řetězců po menší obchody s užším zaměřením. Můžete porovnávat všechny dostupné akční nabídky a slevy a vyhledávat i konkrétní produkty, zboží a značky, které Vás zajímají. Umožníme Vám tak být lépe informovanými spotřebiteli, kteří si mohou efektivně vybrat tu nejvýhodnější nabídku a kromě peněz ušetřit i čas.
Aby Vám žádná akce nebo sleva neunikla a měli jste aktuální nabídky vždy po ruce, stáhněte si do svého mobilního telefonu nebo tabletu naši aplikaci Promotheus, která je dostupná pro Android i iOS. Více informací o ní najdete zde.

 

O autorech
Společnost Opportunus vznikla v roce 2012 v České Republice. Jejím prvním produktem se stal web Kompas Slev, a brzy následovalo spuštění dalších webů. Dnes společnost působí na digitálním trhu ve více než 60 zemích na šesti světadílech, a provozuje téměř dvě stě webů a aplikací. Téměř stovka zaměstnanců se soustředí na získávání a zprostředkovávání informací o obchodech, letácích a slevových akcích pro koncové zákazníky, včetně informací o pobočkách, jejich adresách a otevíracích dobách nebo cenách jednotlivých produktů. Naše weby a aplikaci tak slouží primárně koncovým zákazníkům při jejich nákupním rozhodování, a šetří jim čas i peníze. Kromě toho ale naší bohatou databázi obchodů, produktů a slevových akcí využívají i B2B partneři, například velké mediální domy. Data z naší databáze jim slouží jako obsah pro jejich čtenáře, kterým stejně jako naše weby usnadňují nákupy. Jednou z B2B novinek v naší nabídce je také nástroj ecPaper, aplikace pro tvorbu interaktivních katalogů. Je určen především pro obchodní a výrobní firmy, které chtějí účinnou a interaktivní on-line formou nabízet své produkty. Další informace o společnosti Opportunus najdete na webu opportunus.cz.

 

Kontakt

Opportunus s.r.o. (IČ 24260746)
Praha 7, U Uranie 1583/23, PSČ 17000
[email protected]
https://opportunus.cz

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 198479