Niva - akce a ceny

Naleznete v aktuálních platných letácích

Zobrazit všechny

Výhodné nabídky a ceny pro Vás!

Zde na webu Promotheus víme o všech nabídkách a slevách na niva a Vám tak neunikne žádná příležitost koupit si niva za zvýhodněné ceny. Stačí se podívat na pestrou letákovou nabídku. Jistě tak objevíte skvělé ceny pro niva a při svých nákupech tak ušetříte nezanedbatelnou sumu peněz.

Jaké slevy na niva nabízí Váš oblíbený prodejce?

Je to velice jednoduché. Stačí kliknout na některý z akčních letáků a hned zjistíte, za jakou cenu Vámi hledaný produkt nabízí některý z oblíbených prodejců coop TUTY, Astur & Qanto velkoobchod, MAKRO, Pramen CZ, Kaufland, coop TIP, Ratio, Bala, Norma, Albert Supermarket. Pro snažší vyhledávání v celé řadě nabídek a akcí si můžete z letáků pomocí filtru vybrat jen ty, které patří konkrétní značce. Podívejte se, jak širokou paletu dalších produktů pro Vás na webu Promotheus máme.

S webovými stránkami Promotheus je to rychlé a pohodlné! Máme všechny letáky a katalogy od nejoblíbenějších prodejců na území Česka. Není tedy nic snažšího, než si porovnat jejich cenové nabídky a zjistit, kde ušetříte nejvyšší částku.

Vše na jednom místě!

Prohlédněte si aktuální letáky a akce, abyste měli přehled, jak výhodně můžete nakoupit tyto oblíbené produkty: nafukovací balanční podložka, nášlapný koš, no man’s sky, nádobí, nápojový koncentrát. U nás na webu Promotheus je totiž vše přehledně a pohodlně na jednom místě. Stačí jen kliknout a budete si moci vybírat z celé řady neodolatelných nabídek a slev.