OBI

Letáky OBI

Platné akční letáky

Nejvyhledávanější letáky a akční nabídky obchodu OBI napříč světem internetu

Žádný leták a žádná sleva na území Česka nám neunikne. Na našich webových stránkách Promotheus.cz si je můžete pomocí pár kliknutí pohodlně prolistovat.

Nezmeškejte nejaktuálnější nabídky v obchodě OBI

Celá řada lidí chce při nákupu v obchodě OBI ušetřit nějakou tu korunu. Zde na našem webu máme nejlepší letáky a katalogy, které Vám pomohou s nákupem Vašich oblíbených produktů za akční ceny a podstatně tak ulevit Vaší peněžence!

Chovejte se jako chytrý zákazník!

Jestliže se svými investicemi zacházíte opravdu zodpovědně, pak jistě nebudete litovat trochy svého času. Před nákupem si stačí udělat malý průzkum pomocí akčního letáku obchodu OBI a rázem může být suma Vašich uspořených peněz mnohem vyšší.

Na této stránce najdete 2 akčních letáků obchodu OBI s platností až do 31. 5. 2024. V těchto letácích najdete slevy a akční nabídky zejména na produkty z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, a to konkrétně: stolek, bosch, zápich, substrát, deska, aku nářadí, svítidlo, gril na dřevěné uhlí, leifheit, sušák na prádlo, které si můžete zakoupit v 32 pobočkách ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc a mnoha dalších. Jestliže Vás však více zajímají pestré nabídky, akční slevy a prodejní akce jiných obchodníků, pak si prohlédněte letáky jednoho z dalších 285 prodejců, jejichž letáky nechybí na webových stránkách Promotheus.cz. Případně je Vám k dispozici také archiv obchodu OBI, kde najdete 50 letáků, kterým platnost již skončila.