PENNY

Letáky PENNY

Platné akční letáky

Nejvyhledávanější letáky a akční nabídky obchodu PENNY napříč světem internetu

Žádný leták a žádná sleva na území Česka nám neunikne. Na našich webových stránkách Promotheus.cz si je můžete pomocí pár kliknutí pohodlně prolistovat.

Nezmeškejte nejaktuálnější nabídky v obchodě PENNY

Celá řada lidí chce při nákupu v obchodě PENNY ušetřit nějakou tu korunu. Zde na našem webu máme nejlepší letáky a katalogy, které Vám pomohou s nákupem Vašich oblíbených produktů za akční ceny a podstatně tak ulevit Vaší peněžence!

Chovejte se jako chytrý zákazník!

Jestliže se svými investicemi zacházíte opravdu zodpovědně, pak jistě nebudete litovat trochy svého času. Před nákupem si stačí udělat malý průzkum pomocí akčního letáku obchodu PENNY a rázem může být suma Vašich uspořených peněz mnohem vyšší.

Na této stránce najdete 2 akčních letáků obchodu PENNY s platností až do 29. 5. 2024. V těchto letácích najdete slevy a akční nabídky zejména na produkty z kategorie Hypermarkety a supermarkety, a to konkrétně: karlova koruna, alkohol, sýr, boni, pivo, světlé pivo, jogurt, oplatky, enjoy, káva, které si můžete zakoupit v 394 pobočkách ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a mnoha dalších. Jestliže Vás však více zajímají pestré nabídky, akční slevy a prodejní akce jiných obchodníků, pak si prohlédněte letáky jednoho z dalších 285 prodejců, jejichž letáky nechybí na webových stránkách Promotheus.cz. Případně je Vám k dispozici také archiv obchodu PENNY, kde najdete 220 letáků, kterým platnost již skončila.