Prima Drogerie

Letáky Prima Drogerie

Platné akční letáky

Nejvyhledávanější letáky a akční nabídky obchodu Prima Drogerie napříč světem internetu

Žádný leták a žádná sleva na území Česka nám neunikne. Na našich webových stránkách Promotheus.cz si je můžete pomocí pár kliknutí pohodlně prolistovat.

Nezmeškejte nejaktuálnější nabídky v obchodě Prima Drogerie

Celá řada lidí chce při nákupu v obchodě Prima Drogerie ušetřit nějakou tu korunu. Zde na našem webu máme nejlepší letáky a katalogy, které Vám pomohou s nákupem Vašich oblíbených produktů za akční ceny a podstatně tak ulevit Vaší peněžence!

Chovejte se jako chytrý zákazník!

Jestliže se svými investicemi zacházíte opravdu zodpovědně, pak jistě nebudete litovat trochy svého času. Před nákupem si stačí udělat malý průzkum pomocí akčního letáku obchodu Prima Drogerie a rázem může být suma Vašich uspořených peněz mnohem vyšší.

Na této stránce najdete 3 akčních letáků obchodu Prima Drogerie s platností až do 21. 6. 2024. V těchto letácích najdete slevy a akční nabídky zejména na produkty z kategorie Drogerie a parfumerie, a to konkrétně: čistící prostředek, garnier, sprchový gel, šampón, str8, vanish oxi action, mycí prostředek, pudr, vanish, jar, které si můžete zakoupit v 33 pobočkách ve městech Praha, Brno, Liberec, Ústí nad Labem, Most a mnoha dalších. Jestliže Vás však více zajímají pestré nabídky, akční slevy a prodejní akce jiných obchodníků, pak si prohlédněte letáky jednoho z dalších 285 prodejců, jejichž letáky nechybí na webových stránkách Promotheus.cz. Případně je Vám k dispozici také archiv obchodu Prima Drogerie, kde najdete 86 letáků, kterým platnost již skončila.